Strategia

Niezmiennie od początku istnienia Xentii kierujemy się zasadami, które zapewniają stały rozwój oraz rozpoznawalność w branży.

Są to m.in.:

  • wsłuchiwanie się w potrzeby klienta – dzięki umiejętności translacji tychże potrzeb na terminy techniczne,
  • wykonywanie usług na możliwie najwyższym poziomie – dzięki chęci, wiedzy i specjalistycznym narzędziom,
  • wsparcie techniczne w możliwie najszerszym zakresie – dzięki dyspozycyjności i własnej kadrze serwisowej.

 

Kompetencje

Naszym dużym atutem jest wszechstronna wiedza i doświadczenie w projektowaniu, budowie oraz serwisowaniu systemów transmisyjnych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie we wdrażaniu łączy radiowych w paśmie licencjonowanym oraz uwolnionym.

Nasza praca to:

  • brak ograniczeń w poszukiwaniu rozwiązań – zawsze staramy się dopasować rozwiązanie tak kompleksowo, aby nie było w nim tzw. „czułych punktów”. Zestawiamy łącza radiowe i światłowodowe, nie ograniczamy się do wyboru jednej technologii radiowej. W swoim portfolio posiadamy realizacje, w których jednocześnie użyliśmy urządzeń aktywnych systemu LMDS, radiolinii w paśmie licencjonowanym oraz urządzeń działających w wolnym paśmie, które zapewniają połączenie np. placówek miejskich/gminnych oraz dostęp do Internetu dla kilkuset beneficjentów. Posiadamy duże doświadczenie w zakresie sieci światłowodowych opartych o tradycyjne kable jak również mikro kanalizację i światłowody podwieszane,
  • gwarancja dobrej jakości i ceny – staramy się wdrażać sprzęt sprawdzony, renomowanych marek, za rozsądne pieniądze. Jeżeli te składniki produktu nie idą w parze, przedstawiamy klientowi różne warianty, które pozwolą mu wybrać rozwiązanie najbardziej pasujące. Jesteśmy przekonani i jest to we wspólnym interesie, że im lepsza jakość usług tym mniej akcji serwisowych. Stale dbamy o rozwój kadry technicznej (poparte to jest choćby certyfikatami producentów) oraz jakość urządzeń pomiarowych i narzędzi. Wdrażane przez nas systemy cechują się wysoką bezawaryjnością i stabilnością pracy czego dowodem może być nasza długotrwała współpraca z jedną z największych w Polsce grup energetycznych w zakresie budowy radiowej sieci transmisyjnej odpowiedzialnej za przesył sygnałów sterowania systemem energetycznym.

 

Kariera

Niezmiernie rzadko poszukujemy specjalistów, techników. Stawiamy wiele na rozwój i motywowanie kadry, zapewniamy obecność wśród najnowszych technologii. Niemniej, prosimy o wysłanie swoich dokumentów, jeśli zainteresuje Państwa konkretne ogłoszenie.

Na tą chwilę nie poszukujemy pracowników.