Służby mundurowe

Zdajemy sobie sprawę, że Służbom Mundurowym można podpaść dwa razy – pierwszy i ostatni. Dlatego sumiennie wdrażamy sieć OST112 i pomagamy w bieżących zadaniach. Możemy się pochwalić rozwiązaniami łączności dedykowanej oraz wsparciem serwisowym podczas Szczytu NATO i Światowych Dni Młodzieży. Naszymi klientami są Policja, Straż Pożarna, Straż Graniczna i inni. W razie kłopotów z wykonawcami zapewniamy wsparcie 24h, dyskrecję oraz skuteczność.

Operatorzy

Rozmowy z operatorami ISP pokazują, że często – szczególnie na początku działalności – nie znają profesjonalnego sprzętu radiowego na tyle dobrze, żeby móc go swobodnie używać we własnej sieci. Stosunkowo wysokie ceny w porównaniu z tanimi i popularnymi rozwiązaniami na pasma nielicencjonowane sprawiają, że wybór jest jeszcze trudniejszy. Służymy pomocą w doborze rozwiązań uszytych na miarę – doradzamy, sprzedajemy, montujemy, serwisujemy. Jeżeli któryś z wymienionych etapów zawodzi w Państwa sieci to zapraszamy serdecznie do współpracy.

Jednostki Samorządu Terytorialnego (JST)

Jeżeli JST zauważa problem komunikacyjny z wykonawcą, ew. widzi zagrożenie terminu z powodu słabego zaangażowania prac (co zdarza się nawet w przypadku unijnych realizacji), nie jest pewna co do sprzętu przekazanego w ramach realizacji – prosimy o kontakt. Obserwujemy na rynku projekty, które są wdrażane nierzetelnie, a podczas ich realizacji urzędnicy odpowiedzialni za inwestycje są pozostawieni sami sobie. Niestety, ale niekompetencją wykazują się również tzw. konsultanci wynajęci przez samorządy, którzy kopiując schematy rozwiązań zapominają, że każda gmina / powiat potrzebuje indywidualnego podejścia.

Energetyka

Grupy energetyczne lubią sprawdzone rozwiązania. Jeżeli jednak te sprawdzone rozwiązania /firmy /schematy przestają wystarczać, bo wkrada się rutyna w postaci zamurowanych cen, kiepskiej jakości wykonawstwa itp., służymy pomocą w naprawie kontaktu z kontrahentami, ew. ich zmianie. Od kilku lat współpracujemy z grupą TAURON, która stawia na jakość i terminowość usług. Mamy doświadczenie w poruszaniu się po obiektach typu GPZ oraz obiektach obcych np. Emitela, operatorów GSM.