Dysponujemy wykwalifikowaną kadrą inżynierską oraz instalatorską posiadającą liczne uprawnienia, licencje i certyfikaty branżowe, począwszy od uprawnień elektrycznych czy wysokościowych, a skończywszy na uprawnieniach budowlanych czy też certyfikatach producentów różnego rodzaju urządzeń i oprogramowania. Jesteśmy gotowi na realizację najtrudniejszych zadań w zakresie inżynierii i instalacji. Nasze zespoły przez cały rok wdrażają systemy dla operatorów sieci komórkowych instalując sprzęt na wieżach w niesprzyjających warunkach ciesząc się wysokim uznaniem.

Linie radiowe PtP

Wdrażamy sieci szkieletowe w oparciu o radiolinie, multipleksery i inne produkty SIAE MICROELETTRONICA oraz INTRACOM TELECOM z serii OmniBAS™. Stosowane przez nas radiolinie są architektury split oraz fulloutdoor, w pełnym spektrum częstotliwości.

Systemy radiowe LMDS i inne PtMP

WiBAS™ to rodzina systemu punkt-wielopunkt (PtMP) producenta INTRACOM TELECOM. Kolejne generacje systemu migrują z wersji split do jednostek radiowych definiowanych programowo OSDR. Dopełnieniem portfolio jest system radiowy StreetNode™ zapewniający szerokopasmową dostępność np. kamer monitoringu miejskiego.

Sieci dostępowe Wi-Fi / Hotspoty

W swoim portfolio posiadamy montaże sieci dostępowych w oparciu o łącza w paśmie nielicencjonowanym 5 GHz oraz licencjonowanym, np. 6 GHz. Realizujemy hotspoty miejskie oraz WiFi4EU.

Sieci GSM / LTE

Uczestniczymy aktywnie w projektach SWAP. Jesteśmy elastyczni – dysponujemy własnymi ekipami. Jeżeli Państwa firma nie jest w stanie wyrobić się ze zleceniami i potrzebuje w danym tygodniu, miesiącu dodatkowy zespół – jesteśmy w stanie pomóc. Zapewniamy dyskrecję, wysoką kulturę osobistą, a instalację zgodną ze sztuką techniczną.

Sieci światłowodowe

W realizacjach opieramy się na tradycyjnych kanalizacjach, mikrokanalizacjach i sieciach podwieszanych. Od konkurencji odróżnia nas to, że mamy także wszechstronną wiedzę dotyczącą systemów radiowych. Fakt ten pozwala nam zapewnić kompleksową obsługę inwestycji w przypadku budowy systemów hybrydowych takich jak publiczne sieci dostępowe.